Moderator: Arcturus

Svar
knut
Innlegg: 32
Registrert: man des 16, 2002 18:32:14

JuniorKM

Legg inn av knut » ons nov 19, 2003 17:08:24

28-30. november arrangeres juniorKM Inne i Brattvåghallen. Dette er ei turnering som dei tekniske Aafkjuiorane bør vinne. Er det noen som kan tenke seg å dra av gårde å sjå på ? Heie Nogva, Tollås, Stivang og Co fram til siger !

The man 4real
Innlegg: 8
Registrert: tir nov 18, 2003 20:01:39

JuniorKM

Legg inn av The man 4real » ons nov 19, 2003 21:40:08

Junior laget er ikke det samme som i fjor!..
Da var de blandt de 7 beste jr.lagene i landet...

knut
Innlegg: 32
Registrert: man des 16, 2002 18:32:14

JuniorKM

Legg inn av knut » tor nov 20, 2003 16:12:30

Junior laget er ikke det samme som i fjor!..
Da var de blandt de 7 beste jr.lagene i landet...

Dette her tyder på dårlig supporterånd. Stille du berre opp når det går bra du ?

Og kven har sagt at årets lag er dårlegare enn fjorårets. Det er innefotball vi snakker om.

Oppstilling med Nogva, Alf, Stivang og Tollås vil nok gjere stor suksess. Det er no viktig å revansjere seg ovenfor Hødd og Rollon/Sif og Herd !

Still opp !

knut
Innlegg: 32
Registrert: man des 16, 2002 18:32:14

JuniorKM

Legg inn av knut » man nov 24, 2003 03:32:23

Sidan førstelaget dumma seg ut, så får juniorlaget revansjere Aafk si ære på juniorKM. For den som vil ha meir info om dette, så kan dere klikke dere inn på www.norborg.com

Hødd_Patriot
Innlegg: 45
Registrert: man apr 28, 2003 19:02:48

JuniorKM

Legg inn av Hødd_Patriot » man nov 24, 2003 14:02:08

Hødd vinner her vil eg tru!...hødd stiller med følgande lag
Vebjørn Skeide, Magnus Myklebust, Lars Roar Holstad, Geir Holm Sundgot, Andreas Helvig, Simon Sundal osv.

Som dere ser stiller hødd MEGET sterkt

v.Haahjem
Innlegg: 18
Registrert: lør nov 08, 2003 15:46:04

JuniorKM

Legg inn av v.Haahjem » ons nov 26, 2003 20:14:12

NEI NEI NEI! Alle vet jo at Vigra vinenr Junior KM selvsagt!

Troppen:

Sturla Roald
Nils J. Roald
Henrik Molnes
Stig R. Sæthre
Alexander Holm
Stian Roald
Robin Rørseth
Hans J. Røsvik
Knut Haahjem ( legger opp etter KM )

Vi skal gi alle en skikkelig overraskelse!

v.Haahjem
Innlegg: 18
Registrert: lør nov 08, 2003 15:46:04

JuniorKM

Legg inn av v.Haahjem » tor nov 27, 2003 18:10:16

selfølgelig var mitt forrige innlegg bare tull! d håper jeg at dere har forstått

v.Haahjem
Innlegg: 18
Registrert: lør nov 08, 2003 15:46:04

JuniorKM

Legg inn av v.Haahjem » tor nov 27, 2003 20:46:21

Norborgshjemmeside for fotball... Husker ikke den i farta, men søk på kvasir, hvor er du fra forresten? øyane?

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » tor nov 27, 2003 21:22:02

Pulje1


75 28.nov 17:00 Spjelkavik 2-Godøy
04 28.nov 17:26 Aafk 2-Emblem/Blindheim 1
02 28.nov 18:18 Rollon/SIF 1-Godøy
76 28.nov 19:10 Emblem/Blindheim 1-Spjelkavik 2
06 28.nov 20:02 Emblem/Blindheim 1 Rollon/SIF 1
08 28.nov 20:54 Godøy-Aafk 2
10 28.nov 21:46 Rollon/SIF 1-Aafk 2
77 28.nov 22:12 Spjelkavik 2-Rollon/SIF 1
11 28.nov 23:04 Godøy-Emblem/Blindheim 1
78 28.nov 23:30 Aafk 2-Spjelkavik 2


Pulje 2

01 28.nov 17:52 Vigra--Rollon/SIF 3
03 28.nov 18:44 Norborg 1-Ravn
05 28.nov 19:36 Vigra--Ravn
07 28.nov 20:28 Norborg 1-Rollon/SIF 3
09 28.nov 21:20 Rollon/SIF 3--Ravn
12 28.nov 22:38 Vigra--Norborg 1

Pulje 3
14 29.nov 09:26 Emblem/Blindheim 2-Aafk 1
15 29.nov 09:52 Brattvåg-FK Sykkylven
19 29.nov 11:36 Aafk 1-Sykkylven
21 29.nov 12:30 Brattvåg-Emblem/Blindheim 2
24 29.nov 13:48 Emblem/Blindheim 2-FK Sykkylven
26 29.nov 14:40 Aafk 1-Brattvåg


Pulje 4
32 29.nov 17:16 Skodje-Norborg 2
35 29.nov 18:37 Gursken -Rollon/SIF 2
39 29.nov 20:21 Rollon/SIF 2-Skodje
41 29.nov 21:13 Norborg 2-Gursken
45 29.nov 22:57 Skodje-Gursken
46 29.nov 00:15 Norborg 2-Rollon/SIF 2

Pulje 5
18 29.nov 11:10 Sulalaget 1-Spjelkavik
22 29.nov 12:56 Åheim/ÅVK/Stad 2-Volda
27 29.nov 15:06 Volda-Spjelkavik
29 29.nov 15:58 Sulalaget 1-Åheim/ÅVK/Stad 2
31 29.nov 16:50 Volda-Sulalaget 1
34 29.nov 18:08 Åheim/ÅVK/Stad 2-Spjelkavik

Pulje 6
28 29.nov 15:32 Sulalaget 2-Åheim/ÅVK/Stad 1
42 29.nov 21:39 Hødd 1-Stranda 3
30 29.nov 16:24 Hødd 1-Sulalaget 2
33 29.nov 17:42 Sulalaget 2-Stranda 3
36 29.nov 19:03 Åheim/ÅVK/Stad 1-Hødd 1
40 29.nov 20:47 Stranda 3-Åheim/ÅVK/Stad 1

Pulje 7
13 29.nov 09:00 Valder-Herd
20 29.nov 12:02 Stranda 2-Ørsta
16 29.nov 10:18 Ørsta-Herd
17 29.nov 10:44 Stranda 2-Valder
23 29.nov 13:22 Herd-Stranda 2
25 29.nov 14:14 Ørsta-Valder

Pulje 8
37 29.nov 19:29 Hødd 2 Stranda 1
28 29.nov 19:55 Hareid Bergsøy
43 29.nov 22:05 Hødd 2-Hareid
44 29.nov 22:31 Stranda 1-Bergsøy
48 29.nov 23:23 Stranda 1-Hareid
47 29.nov 23:49 Bergsøy -Hødd 2



http://www.brattvag-il.no/

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » tor nov 27, 2003 21:58:39

Bare hyggelig frøken !
;)

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » tor nov 27, 2003 23:07:00

Jeg synres det høres ille ut å spille kl. 09.00

knut
Innlegg: 32
Registrert: man des 16, 2002 18:32:14

JuniorKM

Legg inn av knut » tor nov 27, 2003 23:52:39

For den som vil oppdateres fortløpande frå JuniorKM. Klikk dere inn på www.norborg.com , dei har også webkamera på alle kamper. Aafk2 spelar på fredag ! Sjekk også konkurransa deira, ein tippekupong som er interessant !

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » fre nov 28, 2003 23:11:46

Resultater så langt:

Fredag

Spjelkavik 2-Godøy 1-4
Aafk 2-Emblem/Blindheim 1 3-1
Vigra-Rollon/SIF 3 6-3
Rollon/SIF 1-Godøy 1-4
Norborg 1-Ravn 8-3
Emblem/Blindheim 1-Spjelkavik 2 2-6
Vigra-Ravn 3-3
Emblem/Blindheim 1-Rollon/SIF 1 3-5
Norborg 1-Rollon/SIF 3 11-1
Godøy-Aafk 2 3-4
Rollon/SIF 3-Ravn 4-4
Rollon/SIF 1-Aafk 2 1-6
Godøy-Emblem/Blindheim1 6-1
Spjelkavik 2-Rollon/SIF1 3-4
Vigra-Norborg 1 4-6


Lørdag

Valder-Herd 4-5
Emblem/Blindheim 2-AaFK 1 1-5
Brattvåg-FK Sykkylven 5-0
Ørsta-Herd 3-3
Stranda 2-Valder 3-4
Sulalaget 1-Spjelkavik 3-2
AaFK 1-FK Sykkylven 9-2
Stranda 2-Ørsta 2-8
Brattvåg-Emblem/Blindheim 2 3-1
Åheim/ÅVK/Stad 2-Volda 5-3
Herd-Stranda 2 9-3
Emblem/Blindheim 2-FK Sykkylven 4-1
Ørsta-Valder 5-2
AaFK 1-Brattvåg 4-2
Volda-Spjelkavik 2-8
Sulalaget 2-Åheim/ÅVK/Stad 1 4-4
Sulalaget 1-Åheim/ÅVK/Stad 2 9-3
Hødd 1-Sulalaget 2 13-1
Volda-Sulalaget 1 4-4
Skodje-Norborg 2 3-2
Sulalaget 2-Stranda 3 4-1
Åheim/ÅVK/Stad 2-Spjelkavik 1-7
Gursken-Rollon/Sif 2 6-10
Åheim/ÅVK/Stad 1-Hødd 1 5-4
Hødd 2-Stranda 1 3-2
Hareid-Bergsøy 3-3
Rollon/Sif 2-Skodje 7-3
Stranda 3-Åheim/ÅVK/Stad 1 6-2
Norborg 2-Gursken 2-4
Hødd 1-Stranda 3 9-1
Hødd 2-Hareid 1-4
Stranda 1-Bergsøy 6-4
Skodje-Gursken 5-5
Stranda 1-Hareid 10-5
Bergsøy-Hødd 2 5-8
Nordborg 2-Rollon/Sif 2 0-10

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » fre nov 28, 2003 23:34:32

Joda, det er flott, men det er AaFK 2 som har spilt så langt.
Jeg vet ikke om de topper dette eller AaFK 1 ?
Mulig at pulje 1 er en svakere pulje enn pulje 3, og at derfor de beste spiller på AaFK 2 og har større sjanse til å gå videre, ikke vet jeg ?

En kamp til ferdig:

Emblem/Blindheim 1-Rollon/SIF 1 3-5

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » fre nov 28, 2003 23:37:35

Her kan du se bilder på webcam

http://test.norborg.com/webcam/webcam.html

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » fre nov 28, 2003 23:52:20

AaFK 2 er vel så godt som videre tror jeg, for laget har vunnet 3 kamper inkl. Godøys gode juniorlag, ( 4-3 ) og har bare igjen Spjelkavik 2
Uavgjort i denne kampen er laget videre, men muligens også med et knepent tap ?
Vet ikke om det er målforskjell eller innbyrdes oppgjør som teller først ?


Godøy og AaFK 2 videre til mellomspillet
Hvis AaFK 1 vinner sin gruppe, havner begge AaFK-laga i samme gruppe + 2. lplassen fra gruppe 8, og da kan vi få AaFK1 AaFK2 og Hødd2 i samme pulje, det kan bli morro !

Vinner går til kvartfinale ilag med to beste toerlag.

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » lør nov 29, 2003 23:17:26

Javel, da havner AaFK 1 og AaFK 2 i samme pulje i mellomspillet,.

Carlings
Innlegg: 121
Registrert: fre jun 21, 2002 13:38:44

JuniorKM

Legg inn av Carlings » søn nov 30, 2003 01:13:00

AaFK 1 og AaFK 2 skal spille mot hverandre i morgen klokken 10:00...

Målscorere AaFK 1:
Alf Petter Årdal - 9 mål
Ole Jakob Lillestøl - 3 mål
Daniel Vartdal - 3 mål
Kjell Harneshaug - 2 mål
Dag André Kolvik - 2 mål
Sven Kerek - 1 mål
Jørn Buch - 1 mål

Målscorere AaFK 2:
Peter Stivang - 5 mål
Mikael Kristiseter - 3 mål
Terje Nøstdahl - 2 mål
Anders Oksnes - 2 mål
Frank Furnes - 2 mål
Thorkild Nelvik - 1 mål
Thomas Gjøsund - 1 mål

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » søn nov 30, 2003 02:27:38

Pulje C
Søndag 10:00 Aafk 1-Aafk 2
Søndag 12:18 Aafk 2-Hødd 2
Søndag 14:36 Hødd 2-AaFK 1

Søndag 17:00 Vinner Pulje C-Vinner Pulje D

Pulje D: Ørsta, Spjelkavik1, Rollon/Sif 2


Forøvrig så er vel pulje F dødens gruppe tror jeg:
Hødd 1, Stranda, Herd

Carlings
Innlegg: 121
Registrert: fre jun 21, 2002 13:38:44

JuniorKM

Legg inn av Carlings » søn nov 30, 2003 12:46:52

AaFK 1 - AaFK 2 3-1

Scoringer AaFK 1: Alf Petter Årdal, Daniel Vartdal, Jørn Buch

Scoringer AaFK 2: Peter Stivang

Austnes-digger
Innlegg: 310
Registrert: søn jun 29, 2003 23:16:05

JuniorKM

Legg inn av Austnes-digger » søn nov 30, 2003 15:23:24

Hvordan gikk d mellom AaFK 2 og Hødd 2 da?
5-2 til AaFK! :)

Austnes-digger
Innlegg: 310
Registrert: søn jun 29, 2003 23:16:05

JuniorKM

Legg inn av Austnes-digger » søn nov 30, 2003 15:26:22

åfk_jenta, gå inn på norborg si hjemmeside du (www.norborg.com), der står alt om resultata og ken som spilla på dei forskjellige laga...

Austnes-digger
Innlegg: 310
Registrert: søn jun 29, 2003 23:16:05

JuniorKM

Legg inn av Austnes-digger » søn nov 30, 2003 17:50:36



Har prøvd flere ganger, men siden er parkert:(
Parkert? E e jo inne på sida no! AaFK 1 vant 6-1 over Hødd!

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » søn nov 30, 2003 19:06:47

Kvartfinaler:

AaFK 1-Rollon/Sif 2 0-4
Godøy-Ørsta 3-7..Ørsta-Rollon/Sif 2 møtes i semien

tapende lag i semien spiller om 3.plass og vinnerne spiller finale

Hareid-Sulalaget 1 3-2
Hødd 1-Brattvåg ...........vinnerne møtes

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » søn nov 30, 2003 19:11:05

AaFK 1-Rollon/Sif 2 0-4 :(

Godøy-Ørsta 3-7

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » søn nov 30, 2003 19:37:54

Ja, det syntes jeg også, men Rollon/Sif 2 har nok toppet dette laget, og ikke Rollon/Sif 1 tipper jeg ?
Det er forresten gode bilder fra Web-tv i dag

http://test.norborg.com/webcam/webcam.html

Carlings
Innlegg: 121
Registrert: fre jun 21, 2002 13:38:44

JuniorKM

Legg inn av Carlings » søn nov 30, 2003 22:09:58

Ja, det syntes jeg også, men Rollon/Sif 2 har nok toppet dette laget, og ikke Rollon/Sif 1 tipper jeg ?

Rollon/Sif 2 og Rollon/Sif 1 byttet plasser pga russefeiring på fredagen.
Rollon/Sif 2 stilte med toppet lag, ja. Sinnsykt bra lag de stilte med! 9-10 av spillerne trener/spiller med a-lagene (SIF og Rollon)

Austnes-digger
Innlegg: 310
Registrert: søn jun 29, 2003 23:16:05

JuniorKM

Legg inn av Austnes-digger » søn nov 30, 2003 22:35:13



Fant feilen Austnes-digger.... du manglet test

E mangla test...?

NORGESMESTER2004
Innlegg: 1241
Registrert: tir nov 11, 2003 17:46:29

JuniorKM

Legg inn av NORGESMESTER2004 » man des 01, 2003 00:03:13

Hødd vant dessverre finalen.

Hødd-Rollon/SIF 2 5-0

Svar